W Multiconsult Polska projektujemy przestrzeń miejską zwracając uwagę na stan środowiska naturalnego oraz potrzeby lokalnych społeczności. Dbamy o to, by tworzyć przyjazne warunki do życia i pracy.

Grupa Multiconsult Polska posiada bogate doświadczenie w realizacji zadań na wszystkich etapach planowania i rozwoju społecznego. Nie tylko doradzamy naszym klientom, ale także ułatwiamy im podejmowanie właściwych decyzji przygotowując szczegółowe analizy. Aktywnie wspieramy procesy związane z realizacją inwestycji – od jej zaplanowania, poprzez projekt, aż do nadzoru nad realizacją.

 

Skupiamy specjalistów wspomagających planowanie przestrzeni miejskich, wykonujemy m.in. analizy transportowe i ruchowe, modelowanie ruchu z wykorzystaniem oprogramowania VISUM, analizy i rekomendacje dotyczące źródeł finansowania.

 

Multiconsult Polska od ponad 25 lat opracowuje najwyższej klasy ekspertyzy w zakresie planowania różnego rodzaju budów oraz zarządzania nimi. Stawiamy na zrównoważone i trwałe rozwiązania.

 

Nasza firma posiada bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie planowania wszystkich typów nieruchomości.

 

Zapewniamy naszym klientom doradztwo i planowanie przez cały okres żywotności projektu budowlanego. Cały czas rozwijamy swoje umiejętności ściśle współpracując z naszymi klientami i władzami. A także deweloperami, architektami oraz kontrahentami.

 

We współpracy z naszą siostrzaną spółką LINK Arkitektur możemy opracować plany rozwoju, przygotować projekty oraz zaangażować się w poszczególne etapy budowy.

 

Wybrane projekty