Firma Multiconsult Polska posiada unikalne doświadczenie w opracowywaniu dobrych rozwiązań przemysłowych. We współpracy z klientami przygotowujemy rozwiązania, budujące wartość przedsiębiorstwa.

Nasza otwartość na potrzeby klienta i umiejętność odpowiadania niełatwym wymaganiom sprawiają, że jesteśmy partnerem dla wielu polskich firm.

 

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze i projektowe na wszystkich etapach inwestycji, od strategii i oceny alternatywnej po gotowe instalacje. Przygotowujemy raporty, przeprowadzamy audyty, zarządzamy, a także administrujemy i kierujemy projektami.

 

Multiconsult Polska posiada bogate doświadczenie w branży naftowej i gazowej. Od wielu lat angażujemy się w projekty onshore i offshore. Przez ten czas rozwinęliśmy naszą specjalistyczną wiedzę współpracując ze świetnie prosperującymi na polskim i międzynarodowymi rynku przedsiębiorstwami naftowymi i gazowymi.

 

Projekty naftowe i gazowe wymagają multidyscyplinarnego podejścia, a także dużego doświadczenia w realizacji złożonych projektów. Dzięki doświadczeniu w zakresie instalacji lądowych i terminali Multiconsult Polska może podejmować się obsługi wszystkich etapów takich projektów.

 

Oferujemy szeroki zakres usług – od wstępnych badań poprzez FEED (Front End Engineering Design) po szczegółowe kwestie inżynieryjne, nadzór nad budową i utrzymanie. Specjalizujemy się w realizacji przedsięwzięć z zakresu budowy obiektów podwodnych, morskich konstrukcji betonowych, napraw stalowych platform oraz instalacji urządzeń.

Wybrane projekty