Pierwsza wizyta norweskiej firmy matki

22 sierpnia 2017

W miniony poniedziałek (19 września) odbyła się pierwsza wizyta zarządu firmy matki z Norwegii. Spotkanie to nastąpiło dokładnie dwa lata po wejściu Multiconsult Polska do grupy Multiconsult.

Warto zaznaczyć, iż przybył cały zarząd norweski a jego skład znajduje się tutaj.
Inicjatywa spotkania wyszła ze strony przedstawicieli zarządu norweskiego i miała na celu zapoznanie się z działalnością oddziału w Polsce i omówienie dalszej strategii działania Design Centre.

Podczas spotkania dyrektorzy poszczególnych wydziałów przekazali informacje o bieżącej działalności firmy i zapoznali zarząd norweski z projektami realizowanymi przez Multiconsult Polska co spotkało się z dużym uznaniem. Przegląd możliwości zacieśnienia współpracy między centralą a filią oraz spotkanie z pracownikami odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze.
Christian N-rgaard Madsen – CEO pochwalił szczególnie dynamikę całego zespołu, podkreślił znaczenie dobrej jakości zarządzania projektami i wyraził duże zadowolenie z obserwowanych procedur zachowania jakości. Wspomniał również o konieczności bardziej dynamicznego użycia DC jako narzędzi walki konkurencyjnej na rynku norweskim.

Agenda wizyty obejmowała także bliższe zapoznanie z trudną historią Polski poprzez odwiedziny Muzeum Powstania Warszawskiego, które wywołało spore poruszenie zważywszy na liczbę ofiar i spustoszeń oraz zdolnością do szybkiej odbudowy.

Aktualności

 • Wyjazd integracyjny zespołu Multiconsult Polska

  Na początku czerwca br. nasz zespół miał okazję spędzić aktywnie wspólny czas na wyjeździe integracyjnym. Dwudniowe spotkanie odbyło się na Mazowszu, w pięknych okolicznościach przyrody. Podczas spotkania nie tylko korzystaliśmy [...]

  21 czerwca 2024

 • Decyzja środowiskowa dla budowy obwodnicy Kostrzyna nad Odrą

  W kwietniu br. klauzulę ostateczności uzyskała decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy obwodnicy Kostrzyna nad Odrą. Istotnym elementem postępowania było przeprowadzenie procedury oddziaływania transgranicznego, niezbędnej z uwagi na planowany przebieg [...]

  5 czerwca 2024

 • Spotkania ze studentami Politechniki Gdańskiej

  W maju br. odbyła się seria spotkań ze studentami Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, podczas których prezentowaliśmy możliwe ścieżki rozwoju zawodowego absolwentów uczelni technicznych. Z przyszłymi inżynierami o [...]

  24 maja 2024