III edycja Kongresu Rozwoju Transportu

22 sierpnia 2017

14 października w Łodzi odbędzie się już III edycja Kongresu Rozwoju Transportu. Hasło przewodnie tego wydarzenia ?Program rozwojowy ?Luxtorpeda 2.0.? ? główna oś reindustrializacji Polski? zostanie rozwinięte podczas paneli dyskusyjnych z przedstawicielami władz centralnych, ekspertami branżowymi oraz reprezentantami największych firm związanych z sektorem kolejowym.

Gościem honorowym wydarzenia będzie wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego profesor Piotr Gliński. Należy nadmienić iż Multiconsult Polska jest także uczestnikiem tegorocznego wydarzenia, a także jednym ze sponsorów wydarzenia.
Branża kolejowa jest w stanie w najbliższych latach tworzyć liczne przewagi konkurencyjne na wszystkich etapach łańcucha wartości. To właśnie kolej może stanowić główną oś reindustrializacji naszego kraju. Fundamentem dla poprawy stanu systemu kolejowego w Polsce niewątpliwie może być program rozwojowy Luxtorpeda 2.0., który wpisuje się w rządowy Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Kongres Rozwoju Transportu to jedno z największych niezależnych eventów związanych z sektorem transportowym. Gromadzi przedstawicieli władzy centralnej, największe firmy branżowe oraz liczne grono ekspertów i obserwatorów rynku.

Więcej szczegółów na dedykowanej stronie wydarzenia www.kolejnazmiany.pl

Aktualności