Dzień przedsiębiorczości w Multiconsult Polska

27 marca 2024

W środę, 20 marca, już po raz kolejny, gościliśmy w naszym warszawskim biurze uczniów Technikum Architektoniczno-Budowlanego im. Stanisława Noakowskiego. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach „Dnia przedsiębiorczości”, we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, której misją jest wspieranie młodych ludzi w wyborze wymarzonej ścieżki zawodowej.

W pierwszej części wizyty uczniowie poznali charakter działalności naszej firmy oraz dowiedzieli się, z jakimi wyzwaniami mierzy się w pracy koordynator zespołu projektowego. W drugiej części spotkania goście wzięli udział w zajęciach w tematycznych, związanych z pracą projektanta drogowego, projektanta branży sanitarnej oraz projektanta branży kolejowej.

 

Gościom serdecznie dziękujemy za wizytę. Trzymamy za Was kciuki i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

 

Naszym ekspertom dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie przyszłych projektantów.

 

 

Aktualności

 • Ranking źródeł energii – Polacy stawiają na OZE

  Jak pokazują ostatnie protesty w wielu krajach Europy, transformacja energetyczna, poza rozwiązaniami legislacyjnymi, będzie wymagała także szerokiego poparcia społecznego. Na pytanie o poziom akceptacji nowych źródeł energii stara się odpowiedzieć [...]

  3 kwietnia 2024

 • Radosnych Świąt Wielkanocnych

  Niech ten czas świąteczny przyniesie spokój i wytchnienie, wypełni nadzieją i optymizmem. Radosnych Świąt Wielkanocnych życzy zespół Multiconsult Polska

  28 marca 2024

 • Multiconsult Polska wyróżniona jako Doradca Techniczny Roku

  We wtorek, 19 marca podczas gali „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”, Jarosław Wielopolski, prezes zarządu Multiconsult Polska odebrał w imieniu firmy wyróżnienie w kategorii „Doradca Techniczny Roku”.

  21 marca 2024