25lecie Multiconsult Polska

30 października 2017

5 października 2017 r. w Pałacu w Łochowie uroczyście obchodziliśmy 25-lecia istnienia Multiconsult Polska na naszym rynku.

5 października 2017 r. w Pałacu w Łochowie uroczyście obchodziliśmy 25-lecia istnienia Multiconsult Polska na naszym rynku.

W wydarzeniu wzięli udział pracownicy i współpracownicy firmy.

Wśród gości nie zabrakło również pierwszego prezesa spółki (dawniej Atkins) Pana Aleksandra Granowskiego, obecnego Prezesa Multiconsult Polska – Pana Jarosława Wielopolskiego, jak również jego poprzednika Pana Steve-a Novisa (ostatniego Prezesa Spółki pod szyldem Atkins). Ciekawy panel dyskusyjny z ich udziałem był nie tylko okazją do wspominania początku firmy i jej rozwoju, ale także tego jak zmienił się rynek usług z zakresu consultingu inżynierskiego, którego Multiconsult Polska jest prekursorem.

Gościem specjalnym wydarzenia był również Christian N-rgaard Madsen, CEO Multiconsult Group. W swoim wystąpieniu przypomniał krótko historię spółki Multiconsult na świecie, koncentrując się na najważniejszych wydarzeniach od momentu jej powstania w 1908 roku do dzisiaj. Szczególnym momentem w tym okresie był rok 2014, w którym Multiconsult przejął spółkę WS Atkins Polska. Christian podkreślił wartość, jaką Multiconsult Polska dodaje całej Grupie, mówiąc o profesjonalizmie, pracowitości i kreatywności zespołu. Zaznaczył również jak istotną rolę odgrywa Multiconsult Polska w strategii Grupy. Na koniec wystąpienia pogratulował Prezesowi Wielopolskiemu znakomitego zespołu pracowników oraz świetnych wyników.

W trakcie imprezy nie zabrakło czasu na wspomnienia pracowników, którzy tworzyli i tworzą Multiconsult Polska. Specjalnie na tę okazję przygotowali oni serię filmów pokazujących z humorem pracę konsultanta i próbę odpowiedzi na pytanie -Czym jest consulting–

Imprezę swoim występem uświetnił Pan Jerzy Kryszak. Zabawa, jak przystało na taki jubileusz, trwała do białego rana.

 

Aktualności