Asystent projektanta sanitarnego (miejsce pracy: Warszawa)

Zadania:

– Obliczenia, wykonywanie rysunków oraz modeli 3D sieci wod – kan w ścisłej współpracy z projektantem;

– Implementacja technologii BIM;

– Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych zespołów międzybranżowych oraz międzynarodowych;

– Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej.

Wymagania:

– Ukończone lub nieukończone studia wyższy na kierunku inżynieria środowiska o  specjalności sieci i instalacje wod-kan lub zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków;

– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

– Dyspozycyjność oraz zaangażowanie – wyjazdy zagraniczne,

– Znajomość oprogramowania branżowego – AutoCad/Microstation, MS Office.

Oferujemy:

– Umowę o pracę;

– Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji;

– Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty (w tym projekty międzynarodowe);

– Przyjazną atmosferę w pracy;

– Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia:

– prywatna opieka medyczna,

– grupowe ubezpieczenie na życie,

– karta Multisport,

– szkolenia językowe z języka angielskiego i/lub norweskiego.