Kadra Zarządzająca

Jaroslaw

Jarosław Wielopolski

Prezes Zarządu

tel.: +48 22 246 07 00 jwielopolski@multiconsultgroup.com
renata

Renata Mordak

Dyrektor Pionu Transport

tel.: +48 22 246 07 51
mob.: +48 509 867 296
rmordak@multiconsultgroup.com

arkadiusz

Arkadiusz Merchel

Dyrektor Pionu Projektowanie

tel.: +48 22 246 07 00
mob.: +48 531 858 806
amerchel@multiconsultgroup.com

andrzej

Andrzej Krzyszczak

Dyrektor Pionu Doradztwo Techniczne i Środowiskowe

tel.: +48 32 331 33 03
mob.: +48 607 147 784
akrzyszczak@multiconsultgroup.com

artur

Artur Pudełko

Kierownik Działu Technika i Inwestycje

tel.: +48 22 246 07 27

mob.: +48 607 160 093 apudelko@multiconsultgroup.com

Krzysztof

Krzysztof Rusiłko

Kierownik Działu Kolejowego

tel.: +48 22 246 07 72
mob.: +48 691 463 053
krusilko@multiconsultgroup.com

fot

Wiesław Kempa

Dyrektor Projektu
LNG

tel.: +48 22 246 07 61
mob.: +48 785 500 072
wkempa@multiconsultgroup.com

fot

Witold Domek

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

tel.: +48 22 246 07 00
mob.: +48 601 342 370
wdomek@multiconsultgroup.com

mateusz

Mateusz Małecki

Z-ca Dyrektora Pionu Doradztwa Technicznego i Środowiskowego, Kierownik Działu Środowisko i Infrastruktura

tel.: +48 22 246 07 24

mob.: +48 609 910 545 mmalecki@multiconsultgroup.com

tomasz_tengli_2.jpg

Tomasz Tengli

Kierownik Działu Drogowego

tel.: +48 22 246 07 55
mob.: +48 691 450 001
ttengli@multiconsultgroup.com

MULTICONSULT

Bridging the past and the future

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij